Başvuru

Polat Group olarak çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini karşılayacak, performansları ile fark yaratacak kişiler arasından, çağdaş teknikler kullanarak seçeriz.

Başvurularınız gizli tutulmakta, şirket içindeki ilgili birimler haricinde paylaşılmamaktadır.

Özgeçmiş ve iş başvuru formu yazmak, iş arama sürecinin çok önemli bir parçasıdır. Bu belgelerde verdiğiniz bilgilerin dürüst, samimi ve gerçekçi olduğundan emin olunuz.

Bir özgeçmiş; eğitim nitelikleriniz, iş deneyiminiz, becerileriniz ve yeterlilikleriniz hakkında bilgi içermelidir. Bunun yanı sıra daha önceki kariyerinizdeki sorumluluklarınızı, terfilerinizi ve bir ekip yönettiyseniz bunun büyüklüklerini belirtmek özgeçmişinizi okuyan açısından çok faydalı olacaktır. Ayrıca öğreniminiz veya kariyeriniz süresince devreye aldığınız projelerin, size verilen ödüllerin veya derecelerin ayrıntılarını da sağlamak isteyebilirsiniz.

Bir iş başvuru formunu doldururken, sağladığınız bilgilere ilişkin net ve açık olmanız önemlidir. Tüm ayrıntıların doğru ve güncel olduğundan emin olun, böylece işverenler sizin bir kişi olarak kim olduğunuza ve kuruluşlarına neler katabileceğinize dair doğru bir fikir elde edebilir.