Fuar Takvimi


Tarihler

5 - 8 Haziran, 2024

WIN EURASIA 24

Polat Group Redüktör olarak katılımcı olduğumuz; bölgenin ve sektörünün en büyük uluslararası sanayi fuarı WIN EURASIA (World of Industry) Fuarı 5-8 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

Otomasyon, Lojistik, Kaynak, Elektrik, Elektronik, Enerji, Metal İşleme, Hidrolik ve Pnömatik sektörlerini tek çatı altında birleştiren, WIN EURASIA Fuarı, 360 derece imalat sanayiini tecrübe etmek için benzersiz bir fırsat sunarken, sektöre dair tüm yeniliklerin bir arada sergilendiği buluşma noktası olacak.

https://www.win-eurasia.com/en

Yer / Stand No:

Hol 8, B 150
İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy İstanbul / Türkiye


Tarihler

19 - 20 Haziran, 2024

PLASTICS RECYCLING SHOW EUROPE

Plastics Recycling Show Europe, Avrupa'da plastik geri dönüşümü için yapılan özel sergi ve ödüllerin yer aldığı bir konferansdır.

Geri dönüştürülmüş malzemeler, geri dönüşüm makineleri ve hizmetleri alanındaki en büyük isimler, sektördeki en son yenilikleri sergileyecektir. Sektörün önemli isimlerinin katılacağı bu konferansta Polat Group Redüktör olarak Hol 11, L23 standındaki yerimize bekleriz.
 

https://prseventeurope.com/

Yer / Stand No:

Hol 11, L23
Rai, Amsterdam Hollanda 


Tarihler

09 - 10 Ekim, 2024

SOLIDS DORTMUND

Solids Dortmund 2024, toz ve dökme katı madde teknolojileri ile ilgili bir ticaret fuarıdır. İmalat sektöründeki katı madde teknolojileri için hazırlanan fuar, mineral ve organik katıların taşınması, dozajlanması, depolanması, karakterizasyonu, işlenmesi, çıkarılması, iyileştirilmesi, taşınması ve taşınması için çözümler sunar.

Polat Group Redüktör olarak Hol 6, A42 standında tüm davetlileri ve değerli iş ortaklarımızı bekliyoruz.

https://www.solids-dortmund.de/

Yer / Stand No:

Hol 6, A42
Messe Dortmund, Im Rabenloh, 44139 Dortmund Almanya


Tarihler

22 - 25 Ekim, 2024

EuroBLECH 2024

EuroBLECH 2024, 27. Uluslararası Sac İşleme Teknolojisi Fuarı, Almanya'daki Hannover Fuar Alanı'nda gerçekleşecek.

EuroBLECH özellikle sac işleme endüstrisini hedef alıyor, yatırım yapmaya hazır küresel bir ziyaretçi kitlesine sahip ve yenilikçi teknolojiye ve özel çözümlere odaklanmaktadır. Değişken piyasaların mevcut ortamında, sac işleme endüstrisinin uluslararası üreticileri ve tedarikçileri için bir platformdur. Polat Group olarak değerli iş ortaklarımızı ve ziyaretçilerimizi Hol 11, E07'deki standımıza bekleriz.

https://www.euroblech.com

Yer / Stand No:

Hol 11, E07
Hannover Fairground, Hanover Almanya


Tarihler

12 - 15 Kasım, 2024

Eurotier 2024

Bir sonraki EuroTier Hannover'de gerçekleşecek.
EuroTier, profesyonel hayvancılık ve hayvancılık yönetimi için önde gelen uluslararası ticaret fuarıdır. Küresel hayvansal üretim endüstrisinin lider inovasyon platformu yeniliklere ve belirlenmiş standartlara genel bir bakış sunar.

https://www.eurotier.com

Yer / Stand No:

Hannover Fuar Alanı, Almanya